23 დეკემბრიდან, „საახალწლო სოფელში“ მოწყობილ სხვადასხვა სცენაზე კონცერტები ყოველდღიურად გაიმართება. გარდა იმისა, რომ ორბელიანის მოედანზე, 9 აპრილის ბაღსა და ათონელის ქუჩაზე საბავშვო-გასართობი წარმოდგენები, გასართობი აქტივობები და სადღესასწაულო მსვლელობები მოეწყობა, ასევე, იგეგმება სხვადასხვა ჟანრის მუსიკოსებისა და მომღერლების საღამოები. კონცერტების ციკლი „საახალწლო სოფლის“ გახსნით დაიწყება. გახსნის ღონისძიებაში მონაწილეობას მიიღებენ წამყვანები - გვანცა დარასელია და აჩიკო სოლოღაშვილი. მომღერლები: ლელა წურწუმია, ლიზა ბაგრატიონი, ანრი ჯოხაძე, დუეტი „ჯორჯია“, აჩიკო მეფარიძე, ჯგუფი „ფორტე“, დათო გომართელი, მასტერა და ნათია დუმბაძე, ასევე, ანსამბლი „შვიდკაცა“.
საახალწლო სოფლის მუსიკალური პროგრამა მოიცავს SALIO-ს, 90-იანების კონცერტს, Killages-ს, ზუკა ხუციშვილსა და ბენდს, „არას“, SKAZZ-ს, „ნიუტონს“, 4D Monster Lobsters-ს, Goofy Land-ს, „თამადას“, SvanSikh-ს, „ფრანს“, „რეგეონს“, ქართული სიმღერის კონცერტს, თბილისის ბიგ-ბენდს, Bedford Falls-ს, ქართული ესტრადის ვარსკვლავების კონცერტს, ეთნომუსიკის კონცერტს, დავით ილურიძის ბენდს, სოფო გელოვანს, დათო ევგენიძეს, FE PROJECT-ს, „თუთარჩელას“, LOUDspeakers-ს, ელენე კალანდაძე და ერეკლე გეწაძე, Tika Balanchine & New One-ს, მიშო ურუშაძეს, ბენდს „შერეკილები“, გიორგი გიგაშვილს, ნინი ნუცუბიძეს და კატო კვარაცხელიას.
საბავშვო კონცერტები გაიმართება ათონელის ქუჩის სცენაზე. ღონისძიებებში მონაწილეობას მიიღებენ N STUDIO და მისი მუსიკალური ხელძღვანელი ნუცა ჯანელიძე, თამარ ბოლაშვილი, რუსიკო ბახტაძის სტუდია, „ქენდი სტუდიო“, „ბზიკები სტუდიო“, სამეცნიერო მუზეუმი „ექსპერიმენტორიუმი“, „მეკო სტუდია“, სტუდია „ანა-ბანა“, „ვოკალის აკადემია“, ეროვნული სასახლის ფოკლორული ანსამბლების კონცერტი, „ბასტი-ბუბუ“, ბავშვთა ვოკალური სტუდია „ჩიკო“, ნუკრი კაპანაძის სასიმღერო სტუდია, სტუდია „თინქლაბი“, გუნდი „დორემი“, სტუდია „ველოსიპედი“, „ნია სტუდიო“, საქართველოს თოჯინების პროფესიული სახელმწიფო თეატრების გაერთიანება - თბილისის თოჯინების თეატრი, „სტუდიო 1,2 3“, პროექტ „რანინას“ ყველა სეზონის მონაწილე, ეროვნული სასახლის ვოკალური ჯგუფები და კლასიკური მუსიკის შემსრულებლები.
საახალწლო სოფელი - მუსიკალური პროგრამა - ათონელის სცენა
23.12.2021 - 19:00
საახალწლო სოფლის გახსნა
24.12.2021- 20:00
SALIO
25.12.2021- 20:00
90-იანების კონცერტი
26.12.2022 - 20:00
Killages
27.12.2022- 20:00
ზუკა ხუციშვილი და ბენდი
28.12.2022 - 20:00
“არა”
29.12.2022 - 20:00
ღამის შოუს ბენდი
30.12.2022 - 20:00
ერეკლე დეისაძე და ბენდი
SKAZZ
01.01.2023 - 20:00
ნიუტონი
02.01.2023 - 20:00
4D Monster Lobsters
03.01.2023 - 20:00
Goofy Land
04.01.2023 - 20:00
თამადა
SvanSikh
05.01.2023 - 20:00
ფრანი
რეგეონი
06.01.2023 - 20:00
„შობის მოლოდინში“ ქართული სიმღერის კონცერტი
07.01.2023 - 20:00
თბილისის ბიგ-ბენდი
08.01.2023 - 20:00
Bedford Falls
09.01.2023 - 20:00
ქართული ესტრადის ვარსკვლავები
10.01.2023 - 20:00
ქართული ესტრადის ვარსკვლავები
11.01.2023 - 20:00
ეთნომუსიკის კონცერტი: ჯგუფი "ეგარი", ჯგუფი "ბანი", ჯგუფი "ჩვენებურები", ჯგუფი "გორდელა", ჯგუფი "ურსა", ჯგუფი „დიდგორი“ ჯგუფი „ბასიანი“
12.01.2023 - 20:00
დავით ილურიძის ბენდი
სოფო გელოვანი და ბენდი
ქარავანის სცენა ორბელიანის მოედანზე
23.12.2021 – 21:30
დათო ევგენიძე და ბენდი
24.12.2021- 21:30
FE PROJECT
25.12.2021- 21:30
ბექა გოჩიაშვილი და ბენდი
26.12.2022 - 21:30
ნოდარიკო ხუციშვილი და ბენდი
29.12.2022
16:00 ახალგაზრდული გუნდი “თუთარჩელა”
21:30 LOUDspeakers
02.01.2023 - 21:30
ელენე კალანდაძე და ერეკლე გეწაძე
04.01.2023 – 21:30
Tika Balanchine & New One
06.01.2023 - 22:00
მიშო ურუშაძე Dj Set
08.01.2023 - 22:00
Dro Dj Set
09.01.2023 - 21:30
ბენდი „შერეკილები“ ქართული კინომუსიკის რეპერტუარით
13.01.2023 - 21:30
გიორგი გიგაშვილი, ნინი ნუცუბიძე, კატო კვარაცხელია.
საბავშვო კონცერტები ათონელის ქუჩის სცენაზე
24.12.2021
13:00 N STUDIO მუსიკალური ხელძღვანელი ნუცა ჯანელიძე
14:30 თამარ ბოლაშვილი
25.12.2021
13:00 რუსიკო ბახტაძის სტუდია
26.12.2022
13:30 ქენდი სტუდიო
27.12.2022
13:30 ბზიკები სტუდიო
28.12.2022
13:30 სამეცნიერო მუზეუმი ექსპერიმენტორიუმი
14:00 თამარ ბოლაშვილი
29.12.2022
13:30 მეკო სტუდია
30.12.2022
13:30 სტუდია ანა-ბანა
01.01.2023
13:00 ვოკალის აკადემია
02.01.2023
13:00 ეროვნული სასახლის ფოკლორული ანსამბლების კონცერტი
03.01.2023
13:30 ბასტი ბუბუ
04.01.2023
13:30 ბავშვთა ვოკალური სტუდია ჩიკო
14:45 თამარ ბოლაშვილი
05.01.2023
13:30 ნუკრი კაპანაძის სასიმღერო სტუდია
06.01.2023
13:30 სტუდია თინქლაბი
07.01.2023
13:00 გუნდი დორემი
08.01.2023
13:00 სტუდია ველოსიპედი- ჟირაფი ჟოზეს წარმოდგენა
09.01.2023
13:30 ნია სტუდიო
10.01.2023
13:30 საქართველოს თოჯინების პროფესიული სახელმწიფო თეატრების გაერთიანება- თბილისის თოჯინების თეატრი
11.01.2023
13:30 სტუდიო 1,2 3
12.01.2023
13:00 პროექტ რანინას ყველა სეზონის მონაწილე
13.01.2023
13:00 ეროვნული სასახლის ვოკალური ჯგუფებისა და კლასიკური მუსიკის კონცერტი